Hans Bergström lampor

Hans Bergström lampor
Hans Bergström lampor
Hans Bergström lampor
Hans Bergström lampor
Hans Bergström lampor
Hans Bergström lampor

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, taklampor, 1 par, Ateljé Lyktan, 1900-talets mitt, opalglas och mässing, diameter 25 cm

Mindre nagg

366190

2016-03-06