Tråg

Tråg
Tråg
Tråg
Tråg

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

TRÅG, 1800-tal, hugget i trä, 107x59 cm

Torrspricka, äldre lagning i metall

366192

2016-03-06