Bordslampa Luxo L2

Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2
Bordslampa Luxo L2

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAC JACOBSEN, skrivbordslampa "L2", Luxo, justerbar arm, skärm i aluminium, fot i lackerad metall, längd ca 80 cm

Proveniens: Kalmar flygflottilj

Smärre slitage

366199

2016-03-06