Utelampa smide

Utelampa smide
Utelampa smide
Utelampa smide
Utelampa smide
Utelampa smide
Utelampa smide

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTELAMPA, 1920/30-tal, i smide med emaljerad skärm, längd 95, diameter 35 cm

Bruksslitage, skador

366206

2016-03-06