Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UTELAMPA, 1920/30-tal, i smide med emaljerad skärm, längd 95, diameter 35 cm
Bruksslitage, skador
366206
2016-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här