Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-tal, patinerad brons, delvis förgylld, emaljerad urtavla, höjd 40 cm, 50x16 cm, pendel medföljer
Figurinen är lös, bortfall av dekor, nyckel saknas
366211
2016-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här