Röstingstunna
2016-03-06
366215
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖSTNINGSTUNNA, 1900-talets början, bronspatinerad plåt, höjd 68 cm
ytskador