Klaffbord England
2016-03-07
366254
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLAFFBORD, England, 1800-tal, mahogny, lådor i sargen, höjd ca 73, 88x46, utfällt läge 88 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, repor