Vägglystrar

Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, för två ljus vardera, 17/1800-tal, olikslipade glasprismor samt spjut, höjd 60 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre nagg

366257

2016-03-07