K A Pehrson

K A Pehrson
K A Pehrson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -81, färglitografi, 444/500, 36x27 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

366312

2016-03-08