Väägmedaljonger

Väägmedaljonger
Väägmedaljonger
Väägmedaljonger
Väägmedaljonger

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGMEDALJONGER, 1 par, 1900-talets första hälft, Husqvarna, föreställande Karl XII respektive Gustav II Adolf, svartlackerad vitmetall, diameter ca 52 cm

Slitage, färgbortfall

366313

2016-03-06