Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGMEDALJONGER, 1 par, 1900-talets första hälft, Husqvarna, föreställande Karl XII respektive Gustav II Adolf, svartlackerad vitmetall, diameter ca 52 cm
Slitage, färgbortfall
366313
2016-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här