Beck & Ljung färglitografi

Beck & Ljung färglitografi
Beck & Ljung färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): komposition, signerad, numrerad och daterad Beck o Ljung, 225/275, 1978, färglitografi, ca 58x41 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

366335

2016-03-08