Bordspendyl Frankrike

Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, Restauration, Frankrike, mörkpatinerad och delvis brännförgylld brons, urhus med akantusbård, urtavlan omgiven av eklövskrans samt palmett- och växtornament, krönt av morian med stegrande häst, hel- och halvslag, nyckel och pendel medföljer, höjd 50, 27 x 16 cm

Slitage

366349

2016-03-06