Telefon 1920-tal

Telefon 1920-tal
Telefon 1920-tal
Telefon 1920-tal
Telefon 1920-tal
Telefon 1920-tal
Telefon 1920-tal
Telefon 1920-tal
Telefon 1920-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TELEFON, Danmark, 1920-tal, i metall och bakelit, märkt Kjøbenhavns Telefon Aktieselskab, höjd 27, 20x15 cm

Bruksslitage, skador

366360

2016-03-08