Fickur Nilax 14 k guld
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 14 k guld, Nilax, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, subsekund, innerboett i gulmetall, diameter ca 50 mm, klockedja i förgylld metall, ankarlänk, längd ca 26 cm
Innerboett med monogram samt datering, smärre slitage/bucklor
366383
2016-03-06