Fickur Nilax 14 k guld

Fickur Nilax 14 k guld
Fickur Nilax 14 k guld
Fickur Nilax 14 k guld
Fickur Nilax 14 k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 14 k guld, Nilax, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, subsekund, innerboett i gulmetall, diameter ca 50 mm, klockedja i förgylld metall, ankarlänk, längd ca 26 cm

Innerboett med monogram samt datering, smärre slitage/bucklor

366383

2016-03-06