Stringhylla
2016-03-08
366386
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGHYLLA, stringmodell, 1960-tal, lackerad metall samt teak, höjd 75, bredd 77 cm
Visst slitage