Dörrknackare

Dörrknackare
Dörrknackare
Dörrknackare
Dörrknackare

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DÖRRKNACKARE, tidigt 1900-tal, brons, dekor i form av skepp, 18 cm

Åldersrelaterat slitage

366396

2016-03-08