Golvlampa 1950-tal
2016-03-08
366404
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, 3 skärmar, trä och metall, höjd 160 cm
Bruksslitage