Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, 3 skärmar, trä och metall, höjd 160 cm

Bruksslitage

366404

2016-03-08