Herrbetjänt mässing

Herrbetjänt mässing
Herrbetjänt mässing
Herrbetjänt mässing
Herrbetjänt mässing
Herrbetjänt mässing
Herrbetjänt mässing

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1970-tal, mässing samt läder, höjd 125 cm

Bruksslitage

366407

2016-03-08