Skinnsoffa Chesterfield

Skinnsoffa Chesterfield
Skinnsoffa Chesterfield
Skinnsoffa Chesterfield
Skinnsoffa Chesterfield
Skinnsoffa Chesterfield
Skinnsoffa Chesterfield

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Chesterfield, 1930/40-tal, brunt skinn samt betsat trä, djuphäftad, höjd 80, 180x85 cm

Åldersrelaterat bruksslitage

366413

2016-03-08