Trädgårdsgrupp
Vollendet
2016-03-08
366421
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, soffa, stolar samt bord, lackerat stålrör samt trä, mått bord höjd 67, 110x90 cm
Kraftigt bruksslitage