Ljusstakar brons
2016-03-06
366423
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empire, 1800-tal, brons, höjd 25 cm
Smärre bucklor