Trädgårdsgrupp Ormbunken

Trädgårdsgrupp Ormbunken
Trädgårdsgrupp Ormbunken
Trädgårdsgrupp Ormbunken
Trädgårdsgrupp Ormbunken
Trädgårdsgrupp Ormbunken
Trädgårdsgrupp Ormbunken
Trädgårdsgrupp Ormbunken
Trädgårdsgrupp Ormbunken

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, Ormbunken, soffa, vitbemålad metall samt trä, längd soffa 140 cm, mått bord höjd 77 cm, diameter 65 cm

Färgbortfall, bruksslitage

366430

2016-03-08