Kuniyoshi japanskt träsnitt

Kuniyoshi japanskt träsnitt
Kuniyoshi japanskt träsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

UTAGAWA KUNIYOSHI (1797-1861): Samuraj, 1850-tal, oban, ca 38x25 cm

Skador, lagningar, fläckar o reparationer

366440

2016-03-09