Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
THONET, stolar, 6 st., 1900-tal, modell 209, formgiven 1900, etikettmärkta Thonet, böjträ i bok, rottingsits, sitthöjd 46 cm
Smärre slitage
366463
2016-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här