Stolar Thonet

Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

THONET, stolar, 6 st., 1900-tal, modell 209, formgiven 1900, etikettmärkta Thonet, böjträ i bok, rottingsits, sitthöjd 46 cm

Smärre slitage

366463

2016-03-06