Matbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MATBORD, England, Georg III, mahognyfanérat med massiva skivor, 2 iläggsskivor, hjultrissor i mässing, höjd 73, 108 x 113, total längd 229 cm

Slitage, enstaka fanerkompletteringar

366466

2016-03-06