Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MATBORD, England, Georg III, mahognyfanérat med massiva skivor, 2 iläggsskivor, hjultrissor i mässing, höjd 73, 108 x 113, total längd 229 cm
Slitage, enstaka fanerkompletteringar
366466
2016-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här