Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FARTYGSMODELL, av en rysk minutläggare (?) no 526, plastmodell, 1900-talets slut, längd 90 cm
skador, lösa delar
366496
2016-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här