Ragnar Swahn

Ragnar Swahn
Ragnar Swahn
Ragnar Swahn
Ragnar Swahn
Ragnar Swahn
Ragnar Swahn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR SWAHN (1888-1964), Segelbåt i aftonrodnad, signerad R. Swahn, olja på duk, 80x115 cm

Krackeleringar

366521

2016-03-07