Nils Nixon
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS NIXON (1912-1998): (5), Komposition, signerad Nixon-64, skrapteckning, 33x23 cm, samt 2 osignerade målningar, duk på pannå, 33x24 cm vardera samt samramade fotografier, vintage, 23x17 cm vardera
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador, 1 med dedikation
366536
2016-03-07