Axel Olson

Axel Olson
Axel Olson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Kvinna vid vas, signerad Axel Olson, 115/260, färglitografi, 33x20 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

366559

2016-03-09