Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Kvinna vid vas, signerad Axel Olson, 115/260, färglitografi, 33x20 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
366559
2016-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här