Kaj Franck vaser i glas

Kaj Franck vaser i glas
Kaj Franck vaser i glas
Kaj Franck vaser i glas
Kaj Franck vaser i glas
Kaj Franck vaser i glas
Kaj Franck vaser i glas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 3 st, glas, Kaj Franck för Nuutajärvi Notsjö, signerade och daterade -61 samt -63, ljusgul respektive blå glasmassa, höjd 17,5 cm

366572

2016-03-09