Karmstolar 1 par
2016-03-05
366586
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, sitthöjd ca 40 cm
Slitage