Ulf Rahmberg

Ulf Rahmberg
Ulf Rahmberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF RAHMBERG (född 1935): "Maskinen", färglitografi,
signerad och numrerad 135/275, ca 50x36 cm

visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

366588

2016-03-09