Ljuskrona i Karl Johan
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
LJUSKRONA med prismor, Karl Johan, sex ljusarmar med sparljus, höjd ca 90, diameter ca 77 cm inklusive ljusarmar
Proveniens: Enligt uppgift Tullgarns slott
Enstaka prismor kan saknas, slitage
366611
2016-03-07