Ljuskrona i Karl Johan

Ljuskrona i Karl Johan
Ljuskrona i Karl Johan
Ljuskrona i Karl Johan
Ljuskrona i Karl Johan
Ljuskrona i Karl Johan
Ljuskrona i Karl Johan
Ljuskrona i Karl Johan
Ljuskrona i Karl Johan
Ljuskrona i Karl Johan
Ljuskrona i Karl Johan

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LJUSKRONA med prismor, Karl Johan, sex ljusarmar med sparljus, höjd ca 90, diameter ca 77 cm inklusive ljusarmar
Proveniens: Enligt uppgift Tullgarns slott

Enstaka prismor kan saknas, slitage

366611

2016-03-07