Salongsbord
2016-03-07
366626
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, ovalt, mahognyfanér, med lejontassar, höjd ca 75, 91x71 cm
Ytskador, mindre listbortfall, krackelerad lack