Mätvertyg 1800

Mätvertyg 1800
Mätvertyg 1800
Mätvertyg 1800
Mätvertyg 1800
Mätvertyg 1800
Mätvertyg 1800

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅTTSTOCKAR, 2 st, VATTENPASS, 1800-tal, England, mässing och trä, längd 59,5 cm resp 22 cm

Bruksslitage, en med lagning

366645

2016-03-07