Miniatyrporträtt 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRPORTRÄTT, 2 st, varav ett damporträtt signerad M G Moi 1839, blyerts, mansporträttet föreställande sjökapten Ponsback, akvarell, 11,5 x 9, 5 resp 6 x 4 cm
Proveniens, Axel Klinckowströms Stafsund Ekerö
366646
2016-03-07