Göran Wärff Kosta Familjen

Göran Wärff Kosta Familjen
Göran Wärff Kosta Familjen
Göran Wärff Kosta Familjen
Göran Wärff Kosta Familjen
Göran Wärff Kosta Familjen
Göran Wärff Kosta Familjen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN WÄRFF, "Familjen", 14 st., Kosta, samtliga 13 olika modeller samt dublett av en, bemålat glas, signerade, årsrelaterade, höjd 5,5-16 cm

Minimalt slitage

366671

2016-03-08