Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
ERIK EMANUEL REIMHULT (1915-1999): Figurer skurna i trä, räv, björn samt rådjur, signerade, daterade -50 samt -51, 11-16 cm
Rådjur med limmade ben
366672
2016-03-08