Erik Reimhult träfigurer

Erik Reimhult träfigurer
Erik Reimhult träfigurer
Erik Reimhult träfigurer
Erik Reimhult träfigurer
Erik Reimhult träfigurer
Erik Reimhult träfigurer
Erik Reimhult träfigurer
Erik Reimhult träfigurer

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

ERIK EMANUEL REIMHULT (1915-1999): Figurer skurna i trä, räv, björn samt rådjur, signerade, daterade -50 samt -51, 11-16 cm

Rådjur med limmade ben

366672

2016-03-08