Christofle transcherbestick

Christofle transcherbestick
Christofle transcherbestick
Christofle transcherbestick
Christofle transcherbestick
Christofle transcherbestick
Christofle transcherbestick

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTOFLE, transcherbestick, försilvrade, blad i stål, Frankrike, stämplade, tidigt 1900-tal, längd 28-32 cm

Monogram

366708

2016-03-09