Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1960-tal, fanérad i teak, inredd med hyllplan och lådor, höjd 110, 135 x 45 cm, nyckel finns
Ytskador
366715
2016-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här