Skåp i teak
2016-03-07
366715
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1960-tal, fanérad i teak, inredd med hyllplan och lådor, höjd 110, 135 x 45 cm, nyckel finns
Ytskador