Fåtöljer och fotpall design Sigurd Resell Norge

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIGURD RESELL, fåtöljer, 1 par, fotpall, "The falcon chair", design Sigurd Resell, för Vatne Möbler Norge, 1900-talets senare del, stomme i betsat trä, läderklädda

Bruksslitage

366730

2016-03-07