Ivar Kamke oljemålning

Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAR KAMKE (1882-1936): Skogshuggare, signerad och daterad 1913, olja på duk, ca 110 x 84 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

366742

2016-03-10