Häst Dalarna

Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄST, omkring 1900, bemålat trä, höjd 22, längd 24 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

slitage, skador, hjul saknas

366746

2016-03-10