Matgrupp teak

Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak

Klubbat för:

3 200 SEK

5 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 8 st.,1960-tal, teak, stolarna märkta Alb Johansson & söner Hyssna Sweden, en iläggskiva medföljer, bordets höjd 74, 132 x 118, skivan 50 cm, sitthöjd ca 45 cm

Klädseln med skador, bruksslitage, stolarna med olika klädsel 4+4 st

366751

2016-03-07