Matgrupp teak
Klubbat för:
3 200 SEK
5 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 8 st.,1960-tal, teak, stolarna märkta Alb Johansson & söner Hyssna Sweden, en iläggskiva medföljer, bordets höjd 74, 132 x 118, skivan 50 cm, sitthöjd ca 45 cm
Klädseln med skador, bruksslitage, stolarna med olika klädsel 4+4 st
366751
2016-03-07