Salgbord i furu

Salgbord i furu
Salgbord i furu
Salgbord i furu
Salgbord i furu
Salgbord i furu
Salgbord i furu
Salgbord i furu
Salgbord i furu
Salgbord i furu
Salgbord i furu

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGBORD, furu, 17/1800-tal, höjd ca 74, 111X32, totallängd 172x111x96 cm

Slitage, klaffarna med glipor som går att föra samma

366752

2016-03-07