Spegel vapensköld
2016-03-09
366758
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, förgylld dekor med vapensköld och tre kronor, samt 1891, sent 1800-tal, höjd 86 cm, bredd 66 cm
Bortfall i förgyllning