Lanterna

Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

LANTERNA, 1900-talets första hälft, märkt Masthead, utförd i glas, koppar och med fäste i järn baktill, höjd ca 38 cm, bredd 34 cm, djup med fäste 48 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

366759

2016-03-07