Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
LANTERNA, 1900-talets första hälft, märkt Masthead, utförd i glas, koppar och med fäste i järn baktill, höjd ca 38 cm, bredd 34 cm, djup med fäste 48 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
366759
2016-03-07